Avarinė tarnyba
Kontaktų forma

Parašykite mums


Sutinku jog mano pateikta informacija bus surinkta ir saugoma

Eil. Nr. Darbuotojo vardas, pavardė  

Pareigos

 

Tel. Nr.

 

El. paštas

ADMINISTRACIJA
1 Ramūnas

Kašinskas

Direktorius 834260100 info@vilkvand.lt
2 Algimantas

Kupstas

Direktorius

technikai

834260100 a.kupstas@vilkvand.lt
3 Marija Žiemytė Administratorė 834260100 info@vilkvand.lt
4 Jolanta Žiemienė Vyr. buhalterė 834260100 buhalterija@vilkvand.lt
5 Edita Astrauskienė Buhalterė 834260100 abonentai@vilkvand.lt
6 Rita      Kamaitienė Buhalterė 834260100 abonentai@vilkvand.lt
 

7

 

Vytautas Sabašinskas

Pardavimų ir kontrolės skyriaus vadovas  

834260100

 

v.sabasinskas@vilkvand.lt

8 Justina Valentienė Juristė
 

9

 

Darius Markauskas

Eksploatavimo technikas

projektų vadovas

 

834260100

 

d.markauskas@vilkvand.lt

10 Jonas Ochocinskas Eksploatavimo

technikas

834260100 j.ochocinskas@vilkvand.lt
11 Algimantas

Strungys

Tiekėjas-

sandėlininkas

 a.strungys@vilkvand.lt
 

12

Giedrius Kurtinaitis Vyr.

kontrolierius- šaltkalvis

 

 

 g.kurtinaitis@vilkvand.lt

VILKAVIŠKIO CECHAS
13 Juozas

Kriaučeliūnas

Meistras  j.kriauceliunas@vilkvand.lt
14 Romualdas

Būdava

Meistras  r.budava@vilkvand.lt
VILKAVIŠKIO NUOTEKŲ VALYKLA
 

15

Saulius

Račkauskas

Nuotekų valyklų meistras  

 

 s.rackauskas@vilkvand.lt

16 Česlovas Dulskis Dispečeris
 
17 Donatas

Gvazdaitis

Laboratorijos

vedėjas

 d.gvazdaitis@vilkvand.lt
KYBARTŲ CECHAS
18 Jonas Bielskus Meistras  j.bielskus@vilkvand.lt
REKVIZITAI

UAB „VILKAVIŠKIO VANDENYS“

Pramonės g. 13A, 70172 Vilkaviškis

Įmonės kodas 185304657

PVM mokėtojo kodas LT853046515

BENDROVĖS STRUKTŪRA
Bendroves struktura schema