Susisiekite su mumis
Kontaktų forma

Parašykite mums


    Sutinku jog mano pateikta informacija bus surinkta ir saugoma

      • Buveinės adresas

        Lobiškių g. 27, LT-70111 Vilkaviškis

      • Administracija ir
        klientų aptarnavimas

        Dvaro g. 8, Paežeriai, Šeimenos sen.
        LT -70372 Vilkaviškio r. sav.

      • El. paštas

        info@vilkvand.lt

      • Telefono numeris

        +370 342 60100

      • Avarinė tarnyba

        +370 618 04435

       

    Eil. Nr. Darbuotojo vardas, pavardė  

    Pareigos

     

    Tel. Nr.

     

    El. paštas

    ADMINISTRACIJA
    1 Ramūnas

    Kašinskas

    Direktorius 834260100 info@vilkvand.lt
    2 Algimantas

    Kupstas

    Direktorius

    technikai

    834260100 a.kupstas@vilkvand.lt
    3 Marija Žiemytė Administratorė 834260100 info@vilkvand.lt
    4 Jolanta Žiemienė Vyr. buhalterė 834260100 buhalterija@vilkvand.lt
    5 Rita      Kamaitienė Buhalterė 834260100 abonentai@vilkvand.lt
    6 Vytautas Sabašinskas Pardavimų ir kontrolės skyriaus vadovas 834260100 v.sabasinskas@vilkvand.lt
    7 Justina Valentienė Juristė j.valentienes@vilkvand.lt

     

    8 Darius Markauskas Eksploatavimo technikas

    projektų vadovas

    834260100 d.markauskas@vilkvand.lt
    9 Giedrius

    Kurtinaitis

    Vyr. kontrolierius- šaltkalvis  

     

     

    g.kurtinaitis@vilkvand.lt

     

     

    VILKAVIŠKIO CECHAS
    11 Aidas Pabrica Meistras  

    a.pabrica@vilkvand.lt

     

    VILKAVIŠKIO NUOTEKŲ VALYKLA
     

    12

    Saulius

    Račkauskas

    Nuotekų valyklų meistras  

     

     s.rackauskas@vilkvand.lt

     LABORATORIJA
    13 Donatas

    Gvazdaitis

    Laboratorijos

    vedėjas

     d.gvazdaitis@vilkvand.lt
    KYBARTŲ CECHAS
    14 Jonas Bielskus Meistras  j.bielskus@vilkvand.lt
    REKVIZITAI

    UAB „VILKAVIŠKIO VANDENYS“

    Lobiškių g. 27, LT-70111 Vilkaviškis

    Įmonės kodas 185304657

    PVM mokėtojo kodas LT853046515

    BENDROVĖS STRUKTŪRA

     

    Bendrovės struktūra