Avarinė tarnyba
Kontaktų forma

Parašykite mums


    Sutinku jog mano pateikta informacija bus surinkta ir saugoma

    Eil. Nr. Darbuotojo vardas, pavardė  

    Pareigos

     

    Tel. Nr.

     

    El. paštas

    ADMINISTRACIJA
    1 Ramūnas

    Kašinskas

    Direktorius 834260100 info@vilkvand.lt
    2 Algimantas

    Kupstas

    Direktorius

    technikai

    834260100 a.kupstas@vilkvand.lt
    3 Marija Žiemytė Administratorė 834260100 info@vilkvand.lt
    4 Jolanta Žiemienė Vyr. buhalterė 834260100 buhalterija@vilkvand.lt
    5 Edita Astrauskienė Buhalterė 834260100 abonentai@vilkvand.lt
    6 Rita      Kamaitienė Buhalterė 834260100 abonentai@vilkvand.lt
     

    7

     

    Vytautas Sabašinskas

    Pardavimų ir kontrolės skyriaus vadovas  

    834260100

     

    v.sabasinskas@vilkvand.lt

    8 Justina Valentienė Juristė
     

    9

     

    Darius Markauskas

    Eksploatavimo technikas

    projektų vadovas

     

    834260100

     

    d.markauskas@vilkvand.lt

    10
    Giedrius

    Kurtinaitis

    Vyr. kontrolierius- šaltkalvis
     

     g.kurtinaitis@vilkvand.lt

    VILKAVIŠKIO CECHAS
    11 Jonas Ochocinskas Meistras  

    j.ochocinskas@vilkvand.lt

     

    VILKAVIŠKIO NUOTEKŲ VALYKLA
     

    12

    Saulius

    Račkauskas

    Nuotekų valyklų meistras  

     

     s.rackauskas@vilkvand.lt

     LABORATORIJA
    13 Donatas

    Gvazdaitis

    Laboratorijos

    vedėjas

     d.gvazdaitis@vilkvand.lt
    KYBARTŲ CECHAS
    14 Jonas Bielskus Meistras  j.bielskus@vilkvand.lt
    REKVIZITAI

    UAB „VILKAVIŠKIO VANDENYS“

    Pramonės g. 13A, 70172 Vilkaviškis

    Įmonės kodas 185304657

    PVM mokėtojo kodas LT853046515

    BENDROVĖS STRUKTŪRA
    Bendroves struktura schema